O nás

 

Hledáte moderní krásu povrchu stěn nebo podlah ve špičkové kvalitě? Krásu spojenou s odolností, která Vás zaujme, a která ve Vás zanechá  jedinečný dojem? Tak jste tady správně :-) Společně s klienty dokážeme vytvořit cokoli. máme pro Vás ideální řešení v naší pohledové (betonové) stěrce.

Je to povrch, který imituje dnes tak oblíbený pohledový beton a je šitý na míru  moderním a  zajímavým úpravám ploch v interiéru i exteriéru. Pohledová stěrka dodá Vašemu prostoru nadčasový vzhled a dá vyniknout Vámi zvoleným doplňkům, které v kombinaci s naší pohledovou stěrkou mohou zapůsobit originálním a jedinečným dojmem.

Betonovou pohledovou stěrku lze nanášet na jakýkoliv povrch a to ve velké barevné škále dle našeho vzorníku (Vzorník barev  - Vzorník betonové stěrky). Nespornou výhodou  betonové stěrky je jeho použití jako alternativa k běžně používaným obkladům a dlažbám.

Tato betonová stěrka zaujme převážně náročné klienty, kteří mají rádi moderní styl a jednoduchost.

Chceme Vám ukázat, že betonová pohledová stěrka má využití téměř všude a z jeho krásy se Vám může až tajit dech. Pohledové stěrce to sluší kdekoliv, ať se jedná o moderní interiér domů a bytů, nebo například o zahradní prvky v exteriéru. V podobě pohledové stěrky Vám přinášíme do Vašeho domova kus přírody.

Chci se dozvědět více

 Kontaktujte nás

Betonové stěrky

Kontaktujte nás

BetonovéStěrky.eu

Těšínská 559/42

736 01 Havířov - Bludovice

Telefon: +420 730 702 222

Email: info@reko-sentivan.cz

Sdílejte s námi

.